Чи входить армія в стаж?

Чи входить армія в стаж?

Чи входить до стажу роботи служба в армії за призовом, якщо я до армії навчався, не працював? Чи потрібна запис у трудовій книжці про службу? Тетяна Жарчинський, заступник керуючого Відділенням ПФР по РБ: — Відповідно до статті 30 Федерального закону від 17. 12. 2001 173-ФЗ Про трудові пенсії в РФ в цілях оцінки пенсійних прав застрахованих осіб під загальним трудовим стажем розуміється сумарна тривалість трудової та іншої суспільно-корисної діяльності до 1 січня 2002 року, що враховується в календарному порядку, до якої поряд з періодами роботи в Як робочий і службовця включаються періоди проходження військової служби, а також прирівняної до неї служби, передбаченої Законом Російської Федерації Про пенсійне забезпечення осіб, що проходили військову службу, службу в органах внутрішніх справ, Державної протипожежної службі, органах з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин , установах і органах кримінально-виконавчої системи та їх сімей.

Періоди проходження військової служби зараховуються до страхового стажу в тому випадку, якщо їм передували і (або) за ними слідували періоди роботи і (або) іншої діяльності, передбачені ст. 11 Федерального закону від 17. 12.

2001 173-ФЗ Про трудові пенсії в РФ. Наприклад, період одержання допомоги по обов’язковому соціальному страхуванню в період тимчасової непрацездатності або період догляду, здійснюваного працездатним обличчям за інвалідом першої групи, дитиною-інвалідом або за особою, яка досягла віку 80 років.

Для підтвердження періоду служби в армії подається документ із зазначенням термінів служби і звільнення (військовий квиток).

Чи входить армія в стаж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!




Комментарии закрыты